Prachtige kavels
De sponsorcommissie is het wederom gelukt om een fantastische avond te organiseren. Met de prachtige veiling items die door veilingmeester Jan Bakhuis aan de man zullen worden gebracht en met muzikale aankleding door Henk Schulz zal na het traditionele sponsortoernooi de avond in het teken staan van steun aan Topsport Hovocubo. De avond wordt verder muzikaal aangekleed door Henk Schulz in het altijd gezellige Sportcafé De Opgang.
Kunt u overhoopt niet aanwezig zijn, maar wel interesse op één van de Topkavels? Neem contact op met sponsorzaken@hovocubo.nl voor online bod!
Wij hopen jullie te verwelkomen!
Tot zaterdag! 17.00 uur Sponsortoernooi 19.00 uur Veiling Sporthal De Opgang
Een overzicht van de kavels:
Kavel | Beschikbaar gesteld door | |
1. | Grote Visschotel | Hoogland Vis |
2. | Training Santino Verbeek voor 12 personen | Santino Verbeek |
3. | BBQ Voor 2 personen | Hovocubo |
4. | 2 kaarten Outdoor Stereo | Outdoor Stereo |
5. | 3-gangen diner voor 2 personen bij Bommels | Bommels |
6. | 1 jaar sponsordoek | Hovocubo |
7. | 2 kaartjes Hoorn zingt Hollands | Hoorn zingt Hollands |
8. | APK-keuring | Kareltrans by Junior |
9. | 50 stuks bitterballen | Sportcafe De Opgang |
10. | 3-gangen menu voor 2 personen Bij Meta | Bij Meta |
11. | Wasparfum pakket | B&B Wasparfum |
12. | 12x Sportshirts bedrukt | Techno Fashion |
13. | Koud/warm buffet aan huis voor 15 personen | De Harmonie |
14. | Schilder voor één dag | Gasseling vastgoed onderhoud |
15. | BMW Baby Racer | Dusseldorp BMW |
16. | Hapjesschaal voor 10 personen | Jerry’s Kaaspaleis |
17. | 2x DTM Zandvoort 23-24 juni met Porsche Benelux Cup | Comeback Sports |
18. | 60 minuten Padel incl. Rackets en ballen | The Padellers |
19. | Overnachting naar keuze voor 2 personen | Regio Deals |
20. | Tegoedbon Massage | Relaxamento |
21. | Diner voor 2 personen bij De Paerdestal | De Paerdestal |
22. | VIP Play offs 6 personen Hapje, drankje meet & great) | Hovocubo |
23. | Mike Toorop Golfclinic voor 6 personen | Mike Toorop |
24. | 2 Tickets Live in Hoorn Final edition (+overnachting & ontbijt) | Van der Valk Hoorn |
25. | 4 businesskaarten (incl 2 parkeerkaarten) AZ – FC Emmen (incl. eten en drinken) op zaterdag 14 mei (aftrap 14.30 uur) | Voetbalshop.nl |
26. | Kinder mountainbike | Fietsstunt.nl |
27. | Overnachting naar keuze incl ontbijt | Primera Blokker |
28. | Diner voor 2 personen bij Percy’s | Percy’s |
29. | Biervat? bij Café JP | Cafe JP |
30. | Meter bier | Sportcafé De Opgang |
31. | 12 stuk Jagerbom | Sportcafé De Opgang |
32. | Zaalvoetbal Clinic | Attahiri & Bouzit |
TOT DAN!